ROBERTO DELGADO
Urodził się w San Miguel de Abona na Teneryfie, w Hiszpanii 25 Sierpnia 1981 roku. Studiował na kierunku Architektura na Politechnice w Sewilli. Latem 2001 roku rozpoczyna swoją współpracę ze biurem projektów AMP arquitectos. W roku 2002 bierze udział w wymianie z TEC de Monterrey (Meksyk) gdzie studiuje na Taller de Arquitctura IV oraz Taller de Investigación Arquitectonica “Luis Barragan”. 

Na przestrzeni roku akademickiego 2003-2004 współpracuje z Wydziałem Projektów Architektonicznych na Uniwersytecie w Sewilla a następnie z biurem Barrionuevo + Molino oraz Architektem Cesarem Portela przy projekcie Arterii Lini Kolejowej w Walencji. Podczas 2005 roku pracuje dla GD Consulting (Konsultantami Technologii Scenicznej). Uzyskuje tytuł ukończenia Studiów w roku 2005.

W czerwcu 2005 roku zaczyna współpracę z Menis Arquitectos, gdzie obejmuje funkcje prowadzącego projekty w biurze na Teneryfie. W styczniu 2006 roku wyjeżdża do Nowego Yorku, gdzie studiuje techniczny język angielski w Aspect Academy oraz uczestniczy w wydarzeniach związanych z wystawa “New Architecture in Spain”  organizowanej przez MoMA. W grudniu 2009 roku rozpoczyna własną działalność projektową, przy kilku projektach rezydencjonalnych, użyteczności publicznej oraz analizach urbanistycznych, z których wyróżnić można w szczególności I nagrodę w Konkursie ogłoszonym przez MTSA na Stacje Przesiadkową Szybkiej Kolei w Costa Adeje w ramach projektu Kolej Południowej Teneryfy.

Od listopada 2011 r., wspólnie z Karoliną Mysiak rozpoczął, działalność projektową w ramach autorskiego studia projektowego KRarchitects zarówno na obszarze województwa Zachodniopomorskiego jak i Mazowieckiego, jak i na Teneryfie realizując projekty na zlecenie prywatnych inwestorów oraz biorąc udział w konkursach.
roberto@krarchitects.eu
kom PL:  (+48) 533 152 798
kom ES:  (+34) 659 576 711mailto:roberto@krarchitects.eumailto:roberto@krarchitects.eu?subject=asunto%20del%20mensajeshapeimage_3_link_0
STUDIOSTUDIO.html
OFERTAOFERTA.html
ETAPY WSPÓŁPRACYETAPY.html
REALIZACJEREALIZACJE.html
KONTAKTKONTAKT.html
PUBLIKACJEPUBLIKACJE.html
BLOGBLOG.html
KAROLINA MYSIAKKAROLINA_MYSIAK.html
KRarchitectspowitalna.html